Bad Bunny in het Koning Boudewijnstadion: zorgeloos naar het optreden met de MIVB

Op woensdag 22 juli 2026

Gepubliceerd op

Señoras y señores, het wachten is voorbij. Met zijn zwoele Latin beats en reggaeton is Bad Bunny van plan het Koning Boudewijnstadion in lichterlaaie te zetten. De hittegolf wordt gewoon met een dagje verlengd! Bad Bunny verovert het podium op 22 juli, en wij verzorgen de rit. 

Heb je de Event Pass-code opgemerkt in de mobiliteitsmail van 25 juni? Daarmee kan je jouw retourkaartje van de MIVB kosteloos bemachtigen. Scan de code bij een GO-verkoopautomaat vanaf drie dagen voor het concert om je vervoersbewijs te ontvangen. Op de dag zelf moet je het ticket enkel nog valideren en… genieten van het optreden!

Het maakt niet uit "Where she goes", zolang het met de metro is

Kom je naar het stadion met de metro? Dan is er goed nieuws! Je kan genieten van een dubbele frequentie op metrolijn 6 voor en na het optreden. Geen parkeerstress, geen verkeer, enkel Bad Bunny!

Met een ticket voor tribune 1 of 2 of voor het middenplein stap je het best uit in Houba-Brugmann. Met een ticket voor tribune 3 of 4, stap uit in Heizel.

¡Atención!

Vanaf 14 uur

  • wordt in Koning Boudewijn toegang 2 naar de Amandelbomenlaan afgesloten
  • worden in Heizel toegangen 1 en 5 naar de Keizerin Charlottelaan afgesloten

Vanaf 22.30 uur

  • wordt het station Koning Boudewijn volledig afgesloten
  • wordt in Houba Brugmann toegang 1 naar de Houba de Strooperlaan afgesloten

"Me Porto Bonito" en neem de tram naar het stadion

Tram 9 bedient de halte Stadion. De tram wordt van 14 uur tot middernacht beperkt tot deze halte en rijdt niet verder tot Koning Boudewijn.

Zowel de eindhalte van tram 35 (Esplanade) als de eindhaltes van tram 7 en 62 (Heizel), en tram 51 en 93 (Stadion) bevinden zich in de buurt van het stadion.

Tití Me Preguntó: "Waar is de bus?"

Wil je naar het Koning Boudewijnstadion komen met bus 83? Dan kan je afstappen aan de halte Panorama van De Lijn. De bus is namelijk vanaf 14 uur omgeleid tussen de haltes Tircher en Esplanade via de Romeinsesteenweg en bedient de haltes tussen De Heyn en Paleis 12 niet.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Wil je MIVB-tips, informatie over ons net of een blik achter de schermen in je mailbox krijgen? Schrijf je in voor onze tweewekelijkse nieuwsbrief!

Ik wil de nieuwsbrief ontvangen